ران با پوست یک تکه جدا شده از مرغ کامل است که برای غذاهای مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد و با طعم دار کردن آن می توان آن را به طرق مختلف مصرف کرد. ران مرغ با پوست بی کمر معمولاً به صورت سوخاری در غذاهای سنتی مانند زرشک پلو با مرغ مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر افراد طعم ران را دوست دارند و از آن استقبال می کنند. به همین خاطر به جای خرید مرغ کامل، از ران با پوست بسته بندی شده برای مصرف بهره می برند. محصولات پروتئینی توکاسان خاور انواع محصولات گوشتی و فراورده های وابسته به آن ها را برای مشتریان خود آماده می کند تا با تولید و بسته بندی استاندارد به خوبی بتواند نقش مهمی در توسعه ی سلامت غذایی ایفا کند.

ران مرغ 5126531

ران با پوست و کاربرد آن در غذاهای ایرانی

پوست ران به راحتی کنده می شود و برخی اوقات برای تهیه ی غذا آن را جدا می کنند؛ اما بهتر است بدانید تهیه غذا با ران مرغ با پوست بدون کمر به خصوص اگر از نوع مرغ سبز باشد طعمی خوشمزه دارد. برخی از غذاها را باید با ران با پوست تهیه کرد. هنگامی که ران همراه با پوست سرخ می شود، رنگی زیباتر و قرمز تر به خود می گیرد که باعث می شود تا سفره ای رنگین تر داشته باشید. از این رو برای مرغ سرخ شده اگر از ران با پوست استفاده کنید بهتر است.

همچنین در برخی از غذاها سس مرغ در زیر پوست قرار داده می شود و پوست به صورت یک لایه نگهدارنده مواد اولیه به خوش طعم شدن غذاها کمک شایانی می کند.

برخی افراد کباب ران همراه با پوست را بیشتر می پسندند و طعم آن را دوست دارند. از این رو ران که همراه با پوست باشد می تواند کاربرد زیادی در تهیه ی یک غذای خوشمزه و خوش رنگ داشته باشد.

ران 894168

فواید استفاده از ران مرغ با پوست

داشتن مواد مغذی که در ران وجود دارد به علت تحرک بالایی که این قسمت از بدن دارد، نسبت به دیگر بخش ها بیشتر است؛ زیرا خونرسانی به آن بیشتر شده و غلظت مواد غذایی مطلوب در آن افزایش می یابد. از این رو طعمی بهتر دارد. ران مرغ با پوست هنگام کبابی یا سرخ کردن طعم بهتری پیدا می کند.

ران مرغ چربی کمی دارد و به علت شکل رسمی تر آن قابل استفاده در مهمانی ها و مراسمات رسمی است. به همین علت بیشتر از ران مرغ برای تهیه ی غذا استفاده می شود.

ویتامین ها و املاح معدنی زیادی در ران وجود دارد که مصرف آن برای دریافت این مواد لازم است.

 

تولید و بسته بندی ران با پوست تازه

شرکت تولید و بسته بندی محصولات پروتئینی توکاسان خاور در زمینه ی انواع گوشت و فراورده های گوشتی فعالیت دارد و بسته بندی کاملاً بهداشتی از ران با پوست و انواع مرغ کامل و تکه شده ارائه می دهد. ران مرغ با پوست بی کمر نیز به صورت بسته های متنوع و در وزن های مختلف نیز در بین این محصولات وجود دارد.

بسته بندی یک محصول می تواند علاوه بر کیفیت و تازه ماندن آن، بر روی جلب نظر مشتری نیز تأثیر به سزایی داشته باشد. از این رو شرکت محصولات پروتئینی توکاسان خاور تمام سعی خود را کرده است تا بتواند از هر نظر بسته بندی مناسبی را برای محصولات خود برگزیند.

بسته بندی ران با پوست از انواع مرغ کامل معمولی و مرغ سبز تنوع محصولی را نیز برای مصرف کنندگان به همراه داشته است. بسته بندی ها دارای تعداد مختلفی ران هستند.

با توجه به این که این محصولات به سرعت فاسد می شوند، باید حمل، نگهداری و بسته بندی آن ها به بهترین نحو انجام گیرد. این شرکت به کمک تکنولوژی روز دنیا و متخصصان حوزه مواد غذایی و سلامت بهترین شرایط را برای بسته بندی ایمن فراهم کرده است تا بدین صورت اجازه ی ورود انواع میکروب ها و باکتری های مضر را به مرغ و ران بسته بندی شده ندهد. همچنین با رطوبت گیری آن به کمک بسته های نم گیر موجود در بسته بندی، از ایجاد شرایط مطلوب برای فساد آن جلوگیری می کند. به این دلایل است که شما ران و محصولات گوشتی توکاسان خاور را با بهترین کیفیت و به صورت تازه می توانید تهیه کنید.

 

 


غذای خوب ، با ما بهترین باشید.

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: پوست ,بسته ,بندی ,محصولات ,تهیه ,استفاده ,بسته بندی ,توکاسان خاور ,وجود دارد ,محصولات پروتئینی ,پروتئینی توکاسان ,محصولات پروتئینی توکاسان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عرقیات 123 افکار یک زندانی باربری ارزان ایران وارش بارانی طرح های توجیهی عطاری نسیم Hole اشعار زیبا تهیه طرح های توجیهی فنی- اقتصادی فروشگاه اینترنتی خرید راحت