مرغ کامل از جمله مواردی است که می توانید آن را برای کاربردهای مختلفی مانند مرغ بریانی، مرغ شکم پر و انواع غذاهای مجلسی مورد استفاده قرار دهید. مرغ جزو مواد غذایی پرمصرف است که به وفور بر روی سفره ی ایرانی ها می نشیند. امروزه به علت مصرف زیاد مواد غذایی و افزایش نیاز جامعه به محصولات مختلف، تولید و پرورش مرغ به مقدار زیادی افزایش یافته است؛ اما معمولاً نحوه پراکنش مرغداری ها و صنایع تولید مواد گوشتی از جمله مرغ کامل، در کشور به صورت یکنواخت و بر اساس نیاز جمعیت شهر نیست. به همین علت شرکت های تولیدی و بسته بندی مواد پروتئینی اقدام به خرید این محصولات از مرغداری ها می کنند و با روش های استاندارد بسته بندی این محصولات را به بازار هدف ارسال کرده و به دست مشتریان می رسانند.

 

مرغ کامل تولید شرکت توکاسان خاور

یکی از شرکت های بسته بندی که مرغ کامل را به مشتریان خود ارائه می دهد، شرکت توکاسان خاور است که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. این شرکت با استفاده از خط بسته بندی کاملاً مکانیزه و استاندارد و تکنسین متخصص در این زمینه توانسته است محصولات پروتئینی مختلفی را از جمله مرغ کامل به بازار عرضه کند. معمولاً در مهمانی های رسمی از مرغ کامل استفاده می شود تا آشپز بتواند قدرت انتخاب بیشتری برای تزئین سفره ی خود با غذاهای رنگارنگ ایرانی داشته باشد.

اگر چه مرغ را می توان از هر فروشگاهی تهیه کرد اما یک سری مسائل باعث می شود تا افراد سعی کنند بهترین خرید را برای مواد غذایی مورد نیاز خود داشته باشند و بر روی مواد گوشتی حساسیت بیشتری از نظر سلامت احساس کنند.

به عنوان مثال شیوع بیماری های مختلف بین انسان و ماکیان به خصوص مرغ سبب شده تا نیاز به محصولات غذایی و یک مرغ کامل سالم بیشتر در جامعه احساس شود. از این رو افراد سطح بالای جامعه که به سلامت و کیفیت زندگی خود اهمیت بیشتری می دهند، از مرغ کامل بسته بندی که دارای مهر استاندارد و تولید یک شرکت معتبر است استفاده می کنند.

قطعاً برندهای برتر مانند توکاسان خاور که یک شرکت معتبر در این زمینه است و توانسته است مشتریان خود را از نظر کمی و کیفی راضی نگه دارد در صدر اولویت انتخاب های مشتریان مشکل پسند و حساس قرار دارند.

مرغ 55

بسته بندی مرغ کامل و اهمیت آن

پس از این که مرغ کشتار را پشت سر گذاشت، باید به سرعت مصرف شود؛ اما همانطور که گفته شد، به طور معمول، مراکز پرورش و حتی کشتار مرغ ممکن است به مراکز مصرف آن نزدیک نباشد یا نیاز باشد به شهرهای دیگری برای مصرف منتقل شود. برای از بین بردن محدودیت های موجود، بسته بندی و نگهداری صحیح مواد پروتئینی از جمله مرغ کامل سبب می شود تا ماندگاری این مواد غذایی بیشتر شود. به همین علت است که بین کشتار تا رسیدن به دست مشتری و مصرف آن می تواند چندین روز نیز فاصله افتد. شرکت توکاسان خاور تمام استانداردهای لازم برای بسته بندی و نگهداری مرغ کامل را رعایت کرده است.

بهتر است بدانید برای فساد گوشت، وجود یک سری شرایط مورد نیاز است و اگر این شرایط در محیط و بسته بندی مرغ از بین رود، قطعاً زمان ماندگاری آن به مراتب افزایش می یابد.

اگر رطوبت و اکسیژن به مرغ نرسد، شرایط فساد آن دچار اختلال می شود و سالم می ماند. به همین علت برای بسته بندی آن ها از نایلون و ظروفی استفاده می شود که تا حد امکان جلوی ورود هوا و رطوبت و همین طور عوامل می را بگیرد. در این صورت مرغ کامل که دریافت می کنید، کاملاً در فضایی استریل و بدون از آلودگی بوده است و توانسته مواد مغذی موجود در خود را که برای بدن مفید است نیز کاملاً حفظ کند.

بسته بندی این محصولات به گونه ای است که در طی فرآیند حمل و نقل و رساندن آن به فروشگاه های جزء دچار خدشه نمی شود.

علاوه بر مسائل بهداشتی و سلامت، داشتن یک بسته بندی شیک می تواند در افزایش خرید مشتری تأثیر به سزایی داشته باشد. این مسئله از نظر روانشناسی خرید کاملاً اثبات شده است و محصولات پروتئینی توکاسان خاور مانند بسته بندی مرغ کامل نیز این اصل را به خوبی رعایت کرده تا بتواند از هر نظر مشتری مدار باشد.

مرغ 416

خرید مرغ کامل و سالم توکاسان خاور

 امروزه شرایط خرید از محصولات مختلف بسیار راحت تر شده است. شما در هر جایی از کشور که باشید می توانید محصولات مورد نیاز خود را از دیگر شهرها خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. سایت های فروشگاهی این امکان را برای شما فراهم آورده اند تا در کمترین زمان خرید خود را انجام دهید. محصولات پروتئینی توکاسان خاور از جمله مرغ کامل بسته بندی شده را به صورت عمده می توانید خریداری کنید. در این صورت هم از قیمت و کیفیت این محصولات اطمینان دارید، هم می توانید محصولاتی اصل و مرغوب را از مرغ کامل و تازه به دست مشتریان خود برسانید.

 


غذای خوب ، با ما بهترین باشید.

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: کامل ,بسته ,بندی ,محصولات ,مواد ,شرکت ,بسته بندی ,توکاسان خاور ,مواد غذایی ,مورد نیاز ,شرکت توکاسان ,محصولات پروتئینی توکاسان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ستاره انیس تبلیغ هنرمندانه راز نهانی دانلود فیلم و سریال ARASH-TV مرجع خدمات اينترنتي ایران محمد نورمحمدی دانلود رایگان نمونه سوالات راهنمایی و رانندگی 98 pdf, مهم ترین و پر تکرار ترین پوگبا موزیک چنل گروپ | معرفی شبکه های اجتماعی